Kierownik ds. Rozwoju Usług Medycznych

Michael Page

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Główny cel działalności - rozwój nowych obszarów medycyny wielospecjalistycznej, w tym w zakresie świadczeń komercyjnych: poradnie, chirurgia, onkologia, ortopedia, reumatologia, medycyna estetyczna i inne. Rekrutacja lekarzy i personelu do nowego centrum medycznego.

Konieczne doświadczenie w jednym z wyżej wymienionych obszarów.

Aktualne prawo wykonywania zawodu - warunek konieczny.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka z branży medycznej o wiodącej specjalizacji kardiologicznej. W swojej strukturze posiada nie tylko samodzielne centra medyczne z oddziałami szpitalnymi, ale również poradniami specjalistycznymi, zarówno komercyjnymi, jak i z kontraktem z NFZ. Wraz z rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik ds. Rozwoju Komercyjnych Usług Medycznych / Kierownik Centrum Medycznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii, celów oraz kierunków rozwoju Centrum Medycznego.
  • Wdrażanie nowych projektów medycznych i ich nadzór.
  • Wprowadzanie nowych technologii i sprzętu medycznego.
  • Zarządzanie zespołem całego Centrum Medycznego.
  • Koordynowanie działań medycznych Centrum w celu poprawy jakości i bezpieczeństwa zarówno pacjentów jak i personelu.
  • Tworzenie i wdrażanie standardów postępowania medycznego.
  • Współudział w rozmowach i negocjacjach z podmiotami finansującymi udzielnie świadczeń.
  • Współpraca w zakresie przygotowywania ofert na udzielanie świadczeń medycznych
  • Rozwój usług komercyjnych na rzecz współpracy z sieciami ubezpieczycieli prywatnych.
  • Analiza rynku usług medycznych, w tym monitorowanie konkurencji.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, zawartych z podmiotami finansującymi ich udzielanie.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne lub około medyczne.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży medycznej, w tym co najmniej 3 lata w sektorze prywatnym.
  • Znajomość rynku prywatnych usług zdrowotnych, w tym sieci ubezpieczeń prywatnych,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy oraz myślenia długofalowego.
  • Innowacyjność w podejściu do zadań, również pod kątem trudnych sytuacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwość tworzenia i budowania z silnym partnerem włoskim i polskim zespołem profesorów i lekarzy
  • Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia powiązane z realizacja celów
  • Wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się spółce medyczne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrowiec Świętokrzyski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page