Opis stanowiska pracy

Firma Industrie Maurizio Peruzzo Ovatex z siedzibą w Świdnicy działająca
w branży włókienniczej poszukuje do swojego oddziału w Łęczycy osobę na stanowisko:

                                         Kierownik ds. Produkcji

Wymagania:

- preferowane wyksztalcenie wyższe techniczne,

- mile widziane minimum kilkuletnie doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji oraz znajomość zasad zarządzania jakością,

- umiejętność organizowania pracy i zarządzania ludźmi,

- znajomość języka angielskiego mile widziana,

- umiejętnośc obsługi komputera (pakiet MS Office),

- komunikatywność i samodzielność,

- zdolności przywódcze.

Oferujemy stabilną pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Industrie Maurizio Peruzzo Ovatex Sp. z o.o. jest producentem włó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca