kierownik ds. poprawy procesów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Cieszyn, śląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego klienta - firmy produkcyjnej o profilu technicznym - w związku z rozwojem struktur i procesów oraz plany związane z obszarem continuous improvement, poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Nr ref.: 34260
Praca stała
Lokalizacja: Cieszyn

Zakres obowiązków:
  • Opracowanie oraz wdrożenie strategii doskonałości operacyjnej
  • Monitorowanie efektywności wykorzystania linii technologicznych
  • Inicjowanie działań optymalizujących wykorzystanie zasobów
  • Przygotowanie i śledzenie wskaźników KPI
  • Utrzymywanie aktualnych informacji na temat zasobów produkcyjnych przedsiębiorstwa, ich
    obłożenia oraz efektywności ich wykorzystania
  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji o realizowanych projektach doskonałości operacyjnej
  • Zapewnienie wymaganych szkoleń oraz wymiany wiedzy z zakresu najlepszych praktyk dla
    pracowników, gwarantujących sukces strategii doskonałości operacyjnej
  • Wsparcie Dyrektora Technicznego w planowaniu oraz nadzorze nad wykonywaniem założeń
    produkcyjnych pod względem zasobów, zapewnienia bezpieczeństwa i jakości pracy oraz
    efektywności kosztowej

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań Lean Management oraz Six Sigma w zakresie poprawy procesów biznesowych i projektowych
  • Mile widziany certyfikat Black Belt lub równoważny, wystawiony przez renomowaną organizację , poparty doświadczeniem w pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej w obszarze technicznym
  • Ugruntowana wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania produkcją oraz utrzymaniem ruchu
  • Biegła obsługa MS Office (znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu
  • Rzetelność, systematyczność, terminowość realizowanych zadań
  • Wykształcenie wyższe (preferowane obszary: elektronika, mechanika, mechatronika lub inżynieria przemysłowa)

Oferta:
  • Stabilnie i długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Ambitne i ciekawe wyzwania
  • Samodzielna praca umożliwiająca realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)