Kierownik ds. Personalnych

Antal HR & Legal

Zielona Góra, lubuskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy zespołu HR
  • Realizacja polityki płacowej, nadzór i zatwierdzanie budżetu
  • Przygotowywanie raportów w obszarze kadrowo-płacowym
  • Nadzór nad właściwą ewidencją i rozliczaniem czasu pracy
  • Kompleksowa realizacja wewnętrznych procesów rekrutacyjnych
  • Planowanie i organizowanie szkoleń dla pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem HR,
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku min. 5 lat,
  • Dobra znajomość przepisów kadrowo-płacowych i ubezpieczeniowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła obsługa komputera (Ms Office Word, Excel),
  • Mile widziana znajomość SAP
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl