KIEROWNIK DS. MIESZKAŃ CHRONIONYCH

Centrum Usług Opiekuńczych

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0656

Obowiązki:

1. Zorganizowanie, uruchomienie i prowadzenie mieszkania chronionego dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnościa intelektualną;
2. Dokonanie naboru mieszkańców;
3. Opracowywanie indywidualnych programów usamodzielnienia poszczególnych mieszkańców, a w szczególności:
a. umożliwienie przygotowania sie do pełnej samodzielności poprzez doskonalenie umiejętności prowadzenia gospodarstwa domowego, godpodarowanie własnymi środkami finansowymi,
b. stworzenie możliwości do nabycia umiejętności samodzielnego rozwiązywania trudności życiowych, rodzinnych, emocjonalnych, itp.
c. uczenie ponoszenia konsekwencji za własne decyzje, umozliwienie rozwijania i utrwalania poczucia odpowiedzialności za siebie i swoje życie;
4. Organizowanie pracy podległych pracowników;
5. Prowadzenie właściwej dokumentacji, planowaniedziałalności, sporządzanie sprawozdań, w tym kontroli zarządczej;
6. Scisła współpraca z pozostałymi działami Centrum Usług Opiekuńczych w Zielonej Górze;
7. Współpraca z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zielonej Górzei innymi placówkami pomocy społecznej;
8. Wykonywanie innych poleceń wydanych przez Dyrektora Centrum Usług Opiekuńczych w Zielonej Górze.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane: - wykształcenie wyższe: pedagogika, psychologia, socjologia lub pokrewne nauki społeczne; - doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi;

Miejsce pracy: 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Osoba do kontaktu: Elżbieta Sochacka

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy