KIEROWNIK DS. MARKETINGU

Fundacja Jaś i Małgosia

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Fundacja JiM niesie pomoc tysiącom dzieci z autyzmem w całej Polsce oraz ich rodzinom zrzeszonym w kilkudziesięciu Klubach JiM. Prowadzimy też Klinikę diagnozy oraz przedszkole i szkoły. Raz w roku zapalamy całą „Polskę na niebiesko” dla osób z autyzmem.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

FR/JiM/01-10/16

Miejsce pracy: Łódź

Naszą misję wspiera kilkaset tysięcy Darczyńców. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna wraz ze swoim zespołem za powiększanie tej grupy Darczyńców oraz zarządzanie wizerunkiem organizacji.

Główne zadania na stanowisku:

  • Realizacja i doskonalenie strategii marketingowej
  • Osiąganie założonego przychodu z darowizn
  • Realizację i doskonalenie strategii komunikacji
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych metod budowania relacji z Darczyńcami
  • Zarządzanie zespołem specjalistów
  • Nadzór nad siecią dostawców usług marketingowych
  • Zarządzanie budżetem działu

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • Posiadają wykształcenie wyższe
  • Posiadają minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w marketingu
  • Posiadają 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Potrafią realizować zarówno cele własne jak i zapewnić terminową realizację zadań przez pracowników zespołu
  • Posiadają umiejętności przywódcze, w tym motywowania i budowania zaangażowania pracowników
  • Posiadają umiejętność podejmowania decyzji i inicjowania działań
  • Znają język angielski w stopniu umożliwiającym aktywny udział w szkoleniach, konferencjach i spotkaniach

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie szkoleniowe w początkowym okresie pracy
  • Możliwość realizowania misji Fundacji JiM – „Tworzymy lepszy świat dla osób z autyzmem”

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego (warunek konieczny) z podaniem nr referencyjnego wskazanego powyżej w terminie do dnia 30.10.2016

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.)”.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fundacja JiM jest największą organizacją w Polsce działającą na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Reklama / Komunikacja