Kierownik Ds. Jakości I Ochrony Środowiska (branża stalowa)

Ground HR

Zawiercie, okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Zawiercia (branża stalowa), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DS. JAKOŚCI I OCHRONY ŚRODOWISKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Zapewnienie przestrzegania zasad BHP,
- Określanie wymogów jakościowych dla nowych procesów, produktów czy usług,
- Monitorowanie parametrów jakościowych w wytwarzanych produktach oraz oferowanych usługach,
- Aktywny udział w projektach, w szczególności polegających na wdrażaniu nowych produktów i procesów,
- Tworzenie środowiska sprzyjającego podnoszeniu świadomości jakości w organizacji, rozwój systemu jakości oraz zapewnienie właściwej jakości produktów poprzez bieżącą współpracę z wszystkimi działami zakładu,
- Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji jakościowej, analiz, raportów,
- Kompleksowe zarządzanie reklamacjami klientów, dostawców i poddostawców,
- Nadzór nad oraz dbanie o ciągły rozwój zintegrowanego systemu zarządzania (zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001, ISO 140001, OHSAS 18001),
- Zarządzanie pracą podległych pracowników.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne,
- 3-5 lat doświadczenia na stanowisku kierownika jakości (mile widziane doświadczenie w środowisku międzynarodowym),
- Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętności współpracy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem),
- Znajomość narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, MSA, SPC), Praktycznej znajomości zagadnień ISO 9001 oraz doświadczenia w obszarze zarządzania jakością,
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz pozytywne nastawienie do wprowadzania zmian,
- Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
- Prawo jazdy kat B.

Prezentacja firmy

Agencja Doradztwa Personalnego GROUND HR Sp. z o.o. dla jednego ze swoic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości