ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik ds. ekspansji

Miejsce pracy: Myślenice

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
  • Przygotowywanie i wdrażanie planu współpracy oraz promocji u klientów
  • Monitorowanie i usprawnianie podejmowanych działań w ramach współpracy z klientem
  • Zarządzanie zespołem liczącym 10 osób
  • Zarządzanie budżetem i analizowanie efektywności prowadzonych działań
  • Analiza rynku i konkurencji oraz udział w procesie tworzenia nowych produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży dóbr szybkozbywalnych FMCG (min. 3 lata) oraz w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – wymagane prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność efektywnej i samodzielnej organizacji pracy
  • Dynamika w działaniu i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Kartę Multisport
  • Dużą samodzielność w działaniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials