Klient InfoPraca.pl

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy

Kierownik ds. Dystrybucji

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski (blisko: Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Racibórz, Katowice, Żywiec, Bielsko-Biała)

Opis stanowiska:

  • zarządzanie gospodarką materiałową surowców, towarów, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • zarządzanie oraz organizacja pracy podległego personelu
  • współpraca z firmami transportowymi oraz optymalizacja kosztów obsługi logistycznej
  • utrzymanie prawidłowej rotacji towarów
  • współpraca z działem planowania produkcji i dostaw oraz działem handlowym
  • utrzymanie porządku na magazynach
  • nadzór nad zachowaniem przepisów BHP
  • kontrola stanów oraz prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych i sprzedażowych
  • zarządzanie flotą samochodów służbowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe w zakresie zarządzania logistyką)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • min. 2­letnie doświadczenie zawodowe jako kierownik dystrybucji, transportu lub magazynu
  • doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji transportu, spedycji, odpraw celnych
  •  oraz rozliczania floty samochodów służbowych
  • praktycznej znajomości narzędzi MS Office ­ w szczególności Excel
  • znajomość systemów ERP i WMS
  • umiejętności przywódcze oraz działania pod presją czasu
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia i praktyka na wózek widłowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.