Ciech S.A.

Kierownik ds. Badań i Rozwoju

Od: Ciech S.A.
Miejsce pracy: Inowrocław (woj. kujawsko-pomorskie)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Badania / Rozwój, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Ciech SA jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia nowatorskich rozwiązań - „od pomysłu do wdrożenia”
  • Pracę w zespole najwyższej klasy profesjonalistów
  • Realny wpływ na podejmowane inicjatywy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Min. 5 lat doświadczenia menedżerskiego
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu działem badawczo-rozwojowym
  • Znajomość zagadnień związanych z ochroną własności intelektualnej
  • Doświadczenie w pracy w firmie chemicznej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Twoje zadania:

  • Rozwijanie, organizacja i kierowanie zespołem R&D będącego częścią Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy
  • Organizacja pracy zespołu i zarządzanie zmianą
  • Aktywne wsparcie i motywowanie pracowników
  • Planowanie i zarządzanie portfolio projektów badawczo-rozwojowych, wsparcie kierownika projektów
  • Wdrożanie i nadzór nad zachowaniem standardów w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych
  • Współpraca z innymi działami nad realizacją strategii firmy
  • Utrzymywanie kontaktów ze strategicznymi klientami i dostawcami
  • Przygotowanie i realizacja budżetu
  • Wsparcie procesów innowacyjnych w organizacji
  • Nadzór nad współpracą z podmiotami zewnętrznymi przy realizacji prac badawczo-rozwojowych
  • Wdrożenie i nadzór nad strategią wynalazczą firmy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać poprzez przycisk: