Kierownik Dostarczania Rozwiązań IT

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1108064

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach
B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz
angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
-Planowanie zapotrzebowania na specjalistów i technologie,
-Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym zgodnie ze strukturą
portfelową,
-Aktywne wsparcie klientów wewnętrznych w definiowaniu nowych produktów
oraz zmian funkcjonalnych dla już istniejących,
-Opracowanie i utrzymywanie harmonogramu prac IT,
-Koordynacja prac zespołów i dostawców IT,
-Stworzenie warunków do efektywnej pracy zespołu projektowego IT,
-Odpowiedzialność za budżet IT w ramach zleceń zmian i projektów,
-Zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT,
-Koordynacja postępowań zakupowych IT,
-Analiza ryzyk technologicznych, wsparcie rozwiązywania problemów,
-Budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
-Raportowanie postępów prac.

Wymagania:
-Znajomość rozwiązań informatycznych dla aptek, placówek medycznych i
przychodni,
-Udokumentowana wiedza i doświadczenie projektowe z naciskiem na projekty
prowadzone metodykami Agile,
-Umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań,
-Bardzo dobre zdolności analityczne,,
-Orientacja na cel i wyniki,
-Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu
-MS Project,
-MS Office,
-JIRA Agile, Confluence.

Oferujemy:
-Przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
-Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland