Kierownik Centrum Dystrybucji

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Czeladź, śląskie

Miejsce pracy: Czeladź

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Zadania:

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta
  • Realizacja budżetów zgodnie założonymi celami biznesowymi oraz przyjętymi wskaźnikami efektywności
  • Dobór i rozwój podległego zespołu
  • Zapewnienie ciągłości procesów logistycznych w Centrum Dystrybucji
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień, optymalizacja procesów operacyjnych pod kątem kosztów, jakości oraz wydajności
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami, dostawcami i firmami transportowymi
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.POŻ.
  • Nadzór nad wymogami systemu IFS Logistic
  • Reprezentowanie firmy przed organami kontroli zewnętrznej

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw)
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zarządzaniu obszarem operacji logistycznych lub centrum dystrybucyjnym produktów świeżych
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia procedur oraz wprowadzania usprawnień w gospodarce magazynowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami, powyżej 70 osób
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz determinacja w realizacji celów
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa) i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywujący system premiowy
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, rozbudowany pakiet szkoleń
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju w jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatna opiekę medyczna, karta sportowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.