Kierownik butiku odzieżowego

LK Designer Shops S.A.

02-255 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli lubisz modę i masz doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową, złóż swoją aplikację na stanowisko Kierownika butiku projektantki Lidii Kality w C.H. Factory Annopol w Warszawie.

Obowiązki:

- Bezpośrednia i fachowa obsługa oraz podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- Dbałość o estetykę i odpowiednią ekspozycję towarów
- Prowadzenie dokumentacji księgowo – magazynowej sklepu
- Nadzór nad inwentaryzacjami
- Zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców
- Szkolenie nowych pracowników
- Realizacja założonych targetów sprzedażowych
- Wdrażanie i przestrzeganie standardów firmowych

Oferujemy:

- Pracę na pełny etat w młodym, dynamicznym zespole
- Współuczestnictwo w rozwijaniu polskiej marki premium i kreowaniu modowych trendów
- Twórczą atmosferę pracy
- Studentom: możliwość dopasowania grafiku pracy do planu zajęć w szkole

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu placówką handlową
- Znajomość języka angielskiego
- Zorientowanie na rynek mody
- Wysoka komunikatywność
- Pozytywne nastawienie do ludzi i wytyczanych celów
- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe (mile widziani studenci zaoczni)

Prezentacja firmy

LK Designer Shops SA to niezależna spółka projektancka założona p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie