Opis stanowiska pracy

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z rozpoczęciem nowego projektu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik budowy

(miejsce pracy : Trzebinia)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem,
  • Zlecanie robót podwykonawcom,
  • Wykonywanie robot budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
  • Współpraca z kontrahentami,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Przestrzeganie przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo, konstrukcje),
  • Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy,
  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem,
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm
  • Praca na okres ok. 12 miesięcy od zaraz

Prezentacja firmy

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca