IJ Poland Sp. z o.o..

In Job jest rezultatem ponad 10 lat doświadczenia zdobytego w zakresie rekrutacji. Szukamy ludzi uzdolnionych i pozwalamy im rozwijać się i wejść na ścieżkę zawodową, która zadowala wymogi zarówno ich jak i naszych klientów.

Dzięki naszym zdolnościom wielobranżowym, wyspecjalizowanemu doradztwu w wielu wyspecjalizowanych dziedzinach oraz spersonalizowanej rachunkowości handlowej proponujemy szkolenia, kontakty i odpowiednie warunki dla nieustannego rozwoju zawodowego tych, którzy nam zaufają. Jesteśmy międzynarodową firmą z 25 filiami w 8 krajach.

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: okolice Olsztyna

Obowiązki:

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
  • Udział w procesie oferowania,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej lub mostowej,
  • Min. 5-letniego doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Kontraktu/Kierownika Kontraktu/Kierownika Budowy/Przedstawiciela Wykonawcy/Kierownika Robót drogowych lub mostowych,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Kontraktu/Kierownika Kontraktu/Kierownika Budowy/Przedstawiciela Wykonawcy/Kierownika Robót drogowych lub mostowych przy realizacji robót polegających na budowie lub przebudowie dróg klasy A, S lub GP, także zlokalizowanych na terenier zabudowanym lub przy realizacji robót polegających na budowie lub przebudowie obiektów mostowych połozonych w ciągu tych dróg o wartości brutto conajmniej 60 mln zł,
  • Wykazanie co najmniej 12-miesięcznego, ciągłego doświadczenia na danym stanowisku na jednym kontrakcie,
  • Umiejętności kierowania zespołem,
  • Bardzo dobra organizacji pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • interesującą, samodzielną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę przy dużych, ciekawych i prestiżowych projektach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe uposażenie w postaci mieszkania, samochodu, komputera i telefonu