Opis stanowiska pracy

Firma budowlana zatrudni kierownika budowy z uprawnieniami.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie inwestycji na terenie całego kraju
- koordynacja i nadzór nad robotami budowlanymi
- kierowanie brygadami wykonawczymi
- nadzór nad dokumentacją techniczną, harmonogramami i planami organizacji robót
- konsultacje z dyrekcją
Wymagania:
- wykształcenie wyższe inżynierskie
- uprawnienia budowlane
- znajomość obsługi komputera ( Word, Excel, AutoCad)
- umiejętność czytania dokumentów projektowych
- dyspozycyjność
mile widziana znajomość języków obcych
- prawo jazdy kat. B
Kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Iwmar Sp. z o.o firma działająca w branży budowlanej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie