Opis stanowiska pracy

Firma INŻYNIERIA  Zbigniew Witkowski  poszukuje inżyniera budownictwa na stanowisko:

Kierownik budowy

Miejsce pracy:  Kraków

Opis stanowiska:

  • nadzór oraz kierowanie budową  zgodnie z  wymaganiami prawa budowlanego, wymaganiami klienta oraz zgodnie z przygotowanym i zatwierdzonym budżetem
  • realizacja zadania budowlanego zgodnie z projektem
  • przestrzeganie ustalonego harmonogramu czasowego,  kontrola zgodności materiałów oraz jakości prowadzonych prac,
  • sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zlecenia,
  • wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z
  • prawidłową realizacją inwestycji,
  • nadzorowanie, koordynowanie i odbiór prac podwykonawców oraz sił własnych,
  • budżetowanie oraz kontrola założeń budżetowych, rozliczanie podwykonawców oraz podległych pracowników,
  • weryfikacja faktur, kontrola kosztów zadania

Wymagania:

  • doświadczenie w budowie stanów surowych obiektów biurowych, mieszkalnych wielorodzinnych oraz przemysłowych - konstrukcje żelbetowe oraz doświadczenie w generalnym wykonawstwie- warunek
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane,
  • obsługa programów komputerowych (MS Office, AutoCAD), bardzo dobra znajomość programu excel
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
  • znajomość procesu inwestycyjnego,
  • wysokie umiejętności organizacji pracy podległych sobie inżynierów oraz pracowników fizycznych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę na terenie Krakowa i okolic

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej  ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie  danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

INŻYNIERIA jest profesjonalną, prywatną firmą budowlaną. Powstała... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy