Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane
  • Ok. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność motywowania innych i zarządzania zespołem
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w grupie
  • Prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie i prowadzenie spraw technicznych związanych z realizacją budowy
  • Odpowiedzialność za rezultaty pracy własnej i podległego personelu, a także za wyniki pracy koordynowanej,
  • Terminowość, ilość i jakość wykonywanych zadań, stosownie do warunków budowy
  • Nadzór wykonywanych instalacji
  • Zapewnienie bezpieczeństwa oraz właściwego wykorzystania powierzonego mienia
  • Przestrzeganie obowiązującego prawa budowlanego
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Gwarantowanie satysfakcji klientów z dostarczanych usług
  • Reagowanie na potrzeby generowane w czasie realizacji projektu.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie