Alucrom Sp. z o.o.

Kierownik Budowy

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Janów Lubelski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe doktoranckie

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację budowy, koordynację wszelkich prac budowlanych oraz dbanie o bezpieczeństwo na budowie.

Obowiązki:

- współpraca z przedstawicielami inwestora/ zamawiającego

- bieżąca kontrola wykonania robót

- bieżąca koordynacja prac instalacyjnych

- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

- wsparcie w przygotowaniu rozliczeń dla inwestora

- pozostałe obowiązki wynikające z Ustawy Prawo budowlane

- min. 5-letnie doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku

- doświadczenie w pracach na budowie przy realizacji obiektów przemysłowych

- samodzielność

- odpowiedzialność

- umiejętność pracy pod presją czasu