Kierownik budowy

Targo S.A.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

TARGO S.A.

Renomowana Firma deweloperska z długoletnim stażem na trójmiejskim rynku budownictwa mieszkaniowego poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • kierowanie powierzoną budową,
  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad prowadzonymi pracami budowlanymi,
  • pilnowanie zgodności realizowanych robót budowlanych z projektem,
  • kontrolowanie przestrzegania przez wykonawców robót budowlanych przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • prowadzenie rejestru oraz kartoteki przydziału środków ochrony indywidualnej ,
  • kontrolowanie jakości wykonywanych robót budowlanych,
  • pilnowanie terminowości, zgodności z harmonogramem wykonywanych robót,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • prowadzenie gospodarki materiałowej,
  • wybór podwykonawców;
  • negocjowanie umów z podwykonawcami;
  • przygotowywanie protokołów koordynacji podwykonawców pod względem BHP oraz prowadzenie rejestru tych protokołów,
  • pilnowanie porządku na terenie budowy. Rozliczanie w tym zakresie własnych pracowników i podwykonawców robót
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego zdobytego podczas realizacji inwestycji budowlanych,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość w realizacji działań,
  • znajomość pakietu MS Office i AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do efektów.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

Prezentacja firmy

Targo S.A - jest firmą deweloperską, z dziesięcioletnią tradycją,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca