Opis stanowiska pracy

Jesteśmy hiszpańską firmą budowlaną z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku. W Polsce realizujemy projekty z zakresu budownictwa kolejowego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Profil kandydata:

- wykształcenie wyższe techniczne,

- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności kolejowej bez ograniczeń, takimi jak: stacja, węzeł, linia i bocznica kolejowa,

- co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy/Kierownika Robót na robotach związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej,

- znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego mile widziana.

 Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie,

- pracę na interesującym projekcie kolejowym,

- mozliwość rozwoju zawodowego.

 Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych nastepujacej klauzuli: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

 Dziekujemy za przeslane aplikacje. Jednoczesnie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy hiszpańska firma budowlana z 20-sto letnim doświadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji