Kierownik budowy w branży drogowej

Benevento Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

jest prężnie rozwijającą się firmą w sektorze budownictwa drogowego.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie budowy dróg na terenie Warszawy i okolic.

Na swoim konie ma wiele zrealizowanych inwestycji.

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni nadzór nad pracownikami, podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych;
  • Przygotowywanie harmonogramów dla poszczególnych etapów robót;
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji budowlanej;
  • Sprawdzanie dokumentacji wykonawczej;
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno – drogowej
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownik budowy, kierownik robót lub kierownik projektu
  • Znajomość rynku drogowego
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia rozmów z inwestorami, inspektorami nadzoru, podwykonawcami
  • Przedsiębiorczość i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników (wysoki standard pracy oraz dyscypliny pracy)
  • samodzielność oraz umiejętność organizowania prac na terenie budowy
  • gotowość do prowadzenia robót drogowych na terenie województwa mazowieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera (pakiet Office, NORMA)
  • umiejętność negocjacji

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju
  • Dogodną formę współpracy (umowa o pracę/współpracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Budowa i naprawa dróg

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis