Kierownik Budowy / Specjalność kolejowa

Skanska S.A.

woj. warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców,
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
  • Udział w procesie oferowania,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego,
  • Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w kolejowej (linie, węzły, stacje kolejowej),
  • Przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Min. 5 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności kierowania zespołem,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjności,
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie