KIEROWNIK BUDOWY/ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Doradztwo Personalne SET

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy i wykonawcy inwestycji w obszarze infrastruktury, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Zarządzanie przedsięwzięciem (projektem) budowlanym
Pełnienie obowiązków kierownika robót/budowy w zakresie sieci elektrycznych i energetycznych, zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego na terenie całej Polski
Przeprowadzanie oraz koordynowanie procesów wyboru podwykonawców, dostawców oraz rozliczanie kontraktów podwykonawczych
Weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji powykonawczej
Optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy)
Zarządzanie zespołem ludzi – pracowników budowlanych i firm podwykonawczych
Sporządzanie budżetów, planów sprzedaży, harmonogramów i rozliczeń budów

Oferujemy:

Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
Perspektywy rozwoju zawodowego
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia powiązanego z wynikami
Samochód służbowy

Wymagania

Wykształcenie wyższe technicznego o profilu elektrycznym
Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci elektrycznych i energetycznych
Znajomość programów kosztorysowych i AutoCAD
Umiejętność rozwiązywania problemów i duże umiejętności techniczne
Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji i orientacja na pracę zespołową
Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria