Kierownik budowy (praca w Polsce i za granicą)

e-r-s Polska Sp. z o.o.

Środa Śląska, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego

  •  Bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców
  •  Sporządzanie i aktualizacja harmonogramów prac oraz ich przestrzeganie
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  •  Kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości a także zgodności z projektem oraz zawartą umową
  •  Realizację budowy zgodnie z przyjętym budżetem
  •  Przygotowanie zestawień materiałowych
  •  Raportowanie do Projekt Managera
  •  Dbanie o wizerunek firmy i podległej budowy

Oferujemy:

    • pracę w szybko rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bardzo atrakcyjne zarobki

Wymagania

  •  co najmniej 3-letniego doświadczenie zawodowego
  •  umiejętności czytania rysunków technicznych
  •  b. dobrej znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
  •  czynnego prawa jazdy kat.B
  • Doświadczenia w organizacji pracy podległych pracowników
  •  Nadzoru nad terminowością wykonywania prac
  •  Samodzielności, umiejętności organizacji pracy i planowania
  •  Zaangażowania i motywacji do pracy
  •  Sumienności i uczciwości
  •  Dbałości o standardy BHP

Prezentacja firmy

E-r-s jest działającą międzynarodowo, nowocześnie zarządzaną firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis