Kierownik Budowy na budowę w Niemczech

Ilho PL S.A.

Warszawa, 00-707, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownik Budowy na budowę w Niemczech

Opis stanowiska:
• Bieżąca koordynacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych,
• Nadzór nad dokumentacją techniczną,
• Koordynacja i bieżąca współpraca z podwykonawcami,
• Koordynacja działań w zakresie BHP i PPoż,
• Zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania

• Gotowość podjęcia pracy na terenie Niemiec , w uzgodnionych terminach,
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria lądowa, budownictwo, konstrukcje budowlane),
• Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy przy inwestycjach kubaturowych,
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
• Znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dot. budownictwa na terene Niemiec,
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• Biegła znajomość języka niemieckiego,
• Znajomość jez. angielskiego - mile widziana.

Prezentacja firmy

Na wymagających rynkach europejskich firma ILHO PL działa od 25 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie