Kierownik Budowy na budowę w Austrii

Z.R.B. Janus

Kraków, 30-318, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownik Budowy na budowę w Austrii ( okolice Wiednia).

Opis stanowiska:
- kierowanie robotami budowlanymi oraz nadzorowanie jakości, terminowości i zgodności z dokumentacją wykonywanych robót.
- planowanie potrzeb w zakresie materiałów oraz ich zamawianie
- wykonywanie obmiarów robót
- sporządzanie i przechowywanie dokumentacji budowlanej
- współpraca z Inwestorem, projektantami i podwykonawcami
- uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych
- zarządzanie zespołem pracowników

Wymagania

- Gotowość podjęcia pracy na terenie Austrii , do dwóch tygodni,
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria lądowa, budownictwo, konstrukcje budowlane),
- Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- Biegła znajomość języka niemieckiego,
- Rozmowa kwalifikacyjna w języku niemieckim.

Prezentacja firmy

Firma Janus w obecnej formie istnieje od 2002 roku. Specjalizujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie