Kierownik budowy/majster z branży sanitarnej

Wachelka Inergis S.A.

Gmina Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionego będzie należało między innymi:

  • prowadzenie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu;
  • nadzór nad jakością i terminowością robót;
  • wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji;
  • koordynowanie prac podwykonawców i sił własnych na budowie;
  • odbiór robót;
  • ścisła współpraca z dyrekcją firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie przy montażu kolektorów słonecznych;
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność sporządzania harmonogramów robót;
  • umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi;
  • samodzielność, dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988 roku ciągle rozwijającej się firmie, zatrudniającej ponad 100 osób;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;
  • współpraca z profesjonalną i doświadczoną kadrą zarządzającą i kierowniczą firmy;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Firma Wachelka INERGIS S.A. działa na rynku od 1988 roku. <br/>Jedną z d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne