KIEROWNIK BUDOWY/MAJSTER Z BRANŻY SANITARNEJ

HR Investment Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie robót budowlanych w oparciu o wymagania firmy oraz dokumentację techniczną
• Wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacja i inwestycji
• Koordynowanie inwestycji pod względem technicznym
• Nadzór nad jakością i terminowością robót
• Nadzór nad pracą podległych pracowników
• Odbiór robót
• Ścisła współpraca z dyrekcją firmy

Oferujemy:

• Możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u naszego klienta
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne szkolenia stanowiskowe
• Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi branży sanitarnej (sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne bez ograniczeń)
• Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy minimum 5 lat (w tym przy realizacji instalacji solarnych)
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
• Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
• Umiejętność sporządzania harmonogramów robót
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu Infopraca.

Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław
Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie