Kierownik budowy, kierownik robót, inżynier budowy

Uni-Projekt

Brzesko, 32-800, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię na stanowisko kierownika budowy, kierownika robót, inżyniera budowy.

Poszukujemy pracownika w charakterze kierownika budowy, kierownika robót, inżyniera budowy w branży brukarskiej i drogowej.
Wymagane: doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, znajomość procesów technologicznych, doświadczenie w planowaniu i koordynacji dostaw materiałów, doświadczenie w efektywnym zarządzaniu maszynami i sprzętem, doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, komunikatywność,
odpowiedzialność, sumienność, obsługa komputera i programów inżynierskich, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy: Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy jak telefon, komputer, samochód, pracę w zgranym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania licznych doświadczeń zawodowych.

Prezentacja firmy

Roboty ziemne, brukarskie, inżynieryjne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie