Kierownik Budowy / Kierownik Projektu Drogowego

REED Engineering

Łódź, łódzkie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Do zespołu drogowego naszego klienta, jednego z międzynarodowych liderów budownictwa drogowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY / KIEROWNIK PROJEKTU DROGOWEGO

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • całościowe i kompleksowe przygotowanie i zarządzanie procesem inwestycyjnym (budownictwo drogowe);
  • udział w procesie pozyskania kontraktu;
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi;
  • nadzór nad dokumentacją budowy;
  • przygotowanie budżetu;
  • udział w wyborze podwykonawców;
  • tworzenie harmonogramu;
  • nadzór nad uczestnikami procesu budowlanego,rozliczenia;
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (budownictwo – spec. drogowa)
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z najlepszym specjalistami w branży
  • bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy ciekawych projektach
  • pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.