Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi
  • nadzorowanie przebiegu prac na budowie pod względem zgodności z harmonogramem oraz warunkami umowy z Wykonawcą
  • nadzorowanie przebiegu prac na budowie pod względem zgodności procedurami BHP
  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • ścisła współpraca z działem projektowym spółki oraz przekazywanie uzgodnień technicznych Wykonawcom
  • wykonywanie zleconych zadań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo
  • znajomość obsługi komputera w zakresie AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • umiejętności kierowania zespołem ludzi,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności i rzetelności

Prezentacja firmy

Firma KRZYSZTOF POLKOWSKI ARCHITEKTURA SP. J. zajmuje się kompleksową re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie