kierownik budowy ds. wysokich napięć

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Naszym Klientem jest jedna z największych firm w branży budowlanej, realizująca kontrakty od kilkudziesięciu lat na polskim rynku. Obecnie w związku z nowymi kontraktami poszukujemy Kandydatów/ek zainteresowanych dołączeniem do zespołu na stanowisko Kierownika Budowy ds Wysokich Napięć

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Nr ref.: 41963
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kierowanie i nadzór realizacji budów w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację techniczną w obszarze wysokich napięć
  • udział w procesie wyceny i ofertowania inwestycji
  • realizacja inwestycji budowlanych z obszaru wysokich napięć (linie napowietrzne, kablowe, rozdzielnie wysokich napięć)
  • odpowiedzialność za terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji inwestycji
  • budowanie zespołów odpowiedzialnych za realizację i zarządzanie nimi
  • praca w terenie zależna od miejsca inwestycji
  • udział w wydarzeniach branżowych
  • raportowanie do Dyrektora Pionu

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: energetyka, elektryka)
  • min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy
  • umiejętność zarządzania kontraktami zgodnie z harmonogramem i założonym budżetem
  • znajomość branży elektroenergetycznej i norm budowlanych
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń pozwalające na pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy projektach WN
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)