Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • planowanie, nadzór oraz kierowanie wykonawstwem robót w ramach sił własnych i w podwykonawstwie
  • współpraca ze służbami wsparcia technicznego i produkcyjnego
  • udział w przygotowaniu budżetu własnego projektu
  • raportowanie do Kierownika Grupy Robót (jakość, nakłady, koszty, terminy)
  • opracowanie programu zapewnienia jakości

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego budowlanego
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót/budowy
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości warunków kontraktowych FIDIC
  • umiejętność prowadzenia budowy pod względem technicznym, terminowym i rozliczeniowym od fazy zlecenia aż do chwili
  • przekazania obiektu dla Inwestora
  • zaangażowania i dyspozycyjności
  • ekonomicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma z branży budowniczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie