Kierownik Budowlany z pełnymi uprawnieniami

OPTISOL

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmuje się generalnym wykonawstwem farm fotowoltaicznych.Poszukujemy do pracy na terenie całej Polski osób w charakterze Kierowników Budowy z uprawnieniami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub specjalności instalacyjnej do spraw sieci.

Wymagania

- Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w wyżej wymienionej dziedzinie
- Duża wiedza z zakresu obsługi projektów budowlanych
- Znajomość przepisów BHP
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

OPTISOL świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania inst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie