Opis stanowiska pracy

• koordynacja i nadzór nad funkcjonowaniem biura, w szczególności nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

• przygotowywanie dokumentów na potrzeby biura,

• nadzór nad sprawami administracyjnymi Spółki,

• sporządzanie raportów, zestawień i prezentacji,

• wykonywanie zadań związanych z nadzorem nad właściwą organizacją i funkcjonowaniem biura,

• ścisła współpraca ze wszystkimi działami Spółki,

• administrowanie projektami UE.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Administracja/Zarządzanie,

• min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

• doświadczenie w pracy administracyjnej przy realizacji projektów badawczo-rozwojowych,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office,

• prawo jazdy kat. B,

• doskonała organizacja pracy,

• dokładność i skrupulatność w działaniu.

Prezentacja firmy

Graphene Solutions - jesteśmy innowacyjną spółką zajmującą się pracami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa