Klient infoPraca.pl

Kierownik Biura

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków

Firma budowlana o długoletnim stażu i ugruntowanej pozycji na wymagającym rynku małopolski, poszukuje kierownika biura.

Zakres obowiązków, kompleksowa organizacja pracy biura, w tym:

  • wsparcie firmy w prowadzonych projektach budowlanych,
  • nadzorowanie prac administracyjno-biurowych,
  • kontrola terminów oraz ich dotrzymywania przez podległych pracowników,
  • koordynacja oraz kontrola postępów realizowanych zadań,
  • wsparcie pracowników działu handlowego w ich działaniach,
  • opracowywanie sprawozdań, zestawień i raportów,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami, firmami i instytucjami,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji,
  • tworzenie procedur i aktywne wprowadzanie ich w życie,
  • organizowanie spotkań,
  • realizacja zadań niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe mile widziane,
  • biegła obsługa Pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie >B1,
  • koordynowania wielu zadań jednocześnie,
  • analityczne myślenie, komunikatywność, umiejętności pracy w zespole,
  • dobra organizacja i kultura pracy,
  • dociekliwość i zaangażowanie w ramach powierzonych obowiązków,
  • terminowe realizowanie powierzonych zadań własnych i kontrola terminowości współpracowników.
  • przestrzeganie terminów,
  • odpowiedzialność
  • szczegółowość
  • uczciwość

To oferujemy

  • stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podwyższenie kompetencji zawodowych poprzez udział z kursach i szkoleniach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.