Opis stanowiska pracy

KIEROWNIK BIURA RACHUNKOWEGO

Miejsce pracy: Wrocław

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

• nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu pracowników biura

• kontrola zadań wykonywanych przez pracowników

• koordynowanie działań związanych z zarządzaniem biura

• ścisła współpraca z klientami biura

• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów pomiędzy biurem a jego klientami

• przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdawczości dla klientów biura

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników

• pracę w młodym i ambitnym zespole

Wymagania

Zapraszamy do składania ofert osoby, które:

• posiadają doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym min. 2 lata

• posiadają certyfikat MF uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

• mają wykształcenie wyższe ekonomiczne

• dysponują wiedzą z zakresu przepisów prawa podatkowego i zagadnień związanych z obsługa kadrowo-płacową

• potrafią umiejętnie kierować kilkuosobowym zespołem pracowników

• są dyspozycyjne, skrupulatne i potrafią pracować pod presją czasu

Prezentacja firmy

<br/><br/>Eurokontakt Projekt Serwis sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa