Kierownik Biura Obsługi

Klient infoPraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie CV i listu motywacyjnego w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Koordynowanie pracy jednostki organizacyjnej
  • Sprawowanie nadzoru i kontroli nad terminową realizacją zadań przez poszczególnych pracowników
  • Weryfikowanie wykonania zadań pod względem merytorycznym
  • Współpraca z innymi obszarami w organizacji i klientem zewnętrznym - koordynowanie przepływu informacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • Organizowanie i nadzorowanie warunków pracy w podległej jednostce w tym warunki bhp i p.poż.
  • Rozwój i motywowanie personelu w celu podnoszenia poziomu satysfakcji klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Licencji zarządcy nieruchomości
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane
  • Znajomości obowiązujących przepisów prawa
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenia we współpracy z wymagającym klientem
  • Umiejętności wytyczania celów i ich terminowej realizacji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Samodzielności i odpowiedzialności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.