Opis stanowiska pracy

Jeżeli chcesz prowadzić własny biznes lub prowadzisz biznes i chcesz go rozwinąć o dodatkowe usługi zapraszamy do współpracy. BEZ OPŁATY LICENCYJNEJ.
Oferujemy:
- możliwość założenia/rozwinięcia własnego biznesu
- możliwość rozwoju - bezpłatne szkolenia
- utworzenie własnej placówki w oparciu o umowę franczyzy
- sprawdzony model działania
- brak opłaty startowej
- udział w dużym projekcie
- wyłączność na danym terenie

Wymagania

Do głównych obowiązków będzie należało:
- utworzenie placówki na podległym terenie
- rekrutacja doradców
- organizacja i zarządzanie pracą biura
- dbanie o realizację zadań w oparciu o standardy jakości

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena