Kierownik Biura Komercjalizacji

Enea Innowacje

Warszawa, mazowieckie

Grupa Enea to nowoczesny Pracodawca, wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków, złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Więcej o nas na www.enea.pl

Enea Innowacje Sp. z o.o./ Departament Projektów Innowacyjnych/ Biuro Komercjalizacji informuje, że poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane zarządzanie, finanse lub techniczne).
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na realizację projektów, w tym projektów innowacyjnych.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych produktów, linii biznesowych i usług, w tym z obszaru innowacji.
  • Znajomość narzędzi analiz finansowych, rynkowych, strategicznych oraz analizy ryzyk.
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu procesów i procedur zarządczych.
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z firmami doradczymi.
  • Otwartość na zmiany i nowe wyzwania.
  • Kreatywność i elastyczność myślenia.
  • Znajomość języka angielskiego w stopni zaawansowanym.
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Skrócony opis stanowiska:

1. Miejsce pracy – Warszawa

2. Zakres czynności:

  • Identyfikacja oraz monitoring możliwości pozyskiwania funduszy na realizację projektów innowacyjnych.
  • Inicjowanie i przygotowywanie wdrażania nowych produktów i linii biznesowych, utrzymywanie kontaktów z firmami innowacyjnymi.
  • Przeprowadzanie procesu due diligence w wyselekcjonowanych podmiotach.
  • Opracowywanie planów wdrożenia i komercjalizacji projektów innowacyjnych, w szczególności opracowywanie planów akwizycji.
  • Wdrażanie zasad zarządzania prawami własności intelektualnej na etapie komercjalizacji projektów innowacyjnych.

Przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień 2019 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.