W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

KIEROWNIK APTEKI

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki;
  • zarządzanie zespołem aptecznym - samodzielna rekrutacja;
  • odpowiedzialność za wynik finansowy apteki;
  • zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności;
  • monitorowanie konkurencji,
  • przygotowywanie i realizacja lokalnej polityki cenowej;
  • dbałość o standardy sieci;
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego,
  • umiejętności pracy w zespole i motywowania pracowników;
  • umiejętności wyznaczania i egzekwowania mierzalnych celów;
  • dyspozycyjności oraz obowiązkowości;
  • samodzielności i skuteczności w działaniu;
  • znajomości programu KAMSOFT;

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • szkolenia rozwijające kompetencje
  • atrakcyjny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy, prywatną opiekę medyczną
  • udział w innowacyjnych projektach