Kierownik Apteki - Myszków

Praca.farmacja.pl

Myszków, śląskie

Miejsce pracy: Myszków
Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym.
Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece. Swoim Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

W związku z otwarciem nowych placówek poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK APTEKI

Zadania:
- zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
- nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
- organizacja pracy i zarządzanie zespołem aptecznym
- sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym
- nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień
- monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki

Wymagania:
- wykształcenia wyższego farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
- skuteczności w działaniu w prowadzeniu apteki
- umiejętności pracy w zespole
- znajomości obsługi programu KAMSOFT
- doskonałych umiejętności sprzedażowych
- dyspozycyjności, obowiązkowości

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
- atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy
- dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.