Kierownik agencji spedycyjno-portowej

Agencja Headhunters

Świnoujście, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy działającej w segmencie TSL, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Świnoujście

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów i rozwijanie kontaktów handlowych na terenie kraju i Europy
  • Negocjacje ofert i kontraktów
  • Monitorowanie rynku, analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i konkurencji
  • Zarządzanie działem spedycyjno-agencyjnym
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku kompleksowych usług logistycznych
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym z branży TSL
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu frachtu morskiego, intermodalnego oraz procedur celnych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży służbowych i spotkań z klientami

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka