Kierownik administracyjny biura

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Zakres obowiązków:

  • kluczowa odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura zgodnie z przyjętymi procedurami,
  • kontrola nad obiegiem dokumentów i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji,
  • monitorowanie zobowiązań i należności firmy,
  • prowadzenie kalendarza spotkań, organizowanie wizyt i wyjazdów członków zarządu,
  • przygotowanie rozliczeń na potrzeby urzędów oraz firm zewnętrznych,
  • sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • prowadzenie audytów według standardów ISO 9001

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie, Administracja, Ekonomia),
  • znajomość programu Symfonia Handel,
  • pełnomocnik ISO 9001 (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel – warunek konieczny),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w księgowości (mile widziane),
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy biura/sekretariatu, zarządzaniu dokumentacją,
  • doskonała organizacja pracy i duża samodzielność

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa