Opis stanowiska pracy

ROMOR PHU jest certyfikowaną agencją pośredniczącą w zatrudnianiu za granicą.

Posiadamy certyfikat  wydany przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami  z całej Europy.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko kierowca C+E.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełnych niemieckich warunkach

  •  Praca na pełny etat plus nadgodziny

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

  • Płatny urlop

  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • Polskojęzyczną asystę pomagającą na miejscu pracy

  • Możliwość przyuczenia w podwójnej obsadzie.

  • Wynagrodzenie: 1800-2000 Euro na rękę + niemiecki socjal (zasiłki na dzieci, składki emerytalne płatne od całości wynagrodzenia).

Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E

  • Karta kierowcy.

  • Gotowość do pracy za granicą.

  • Podstawy niemieckiego będą dodatkowym atutem.

Posiadamy cuży wybór ofert oraz systemów pracy, możliwość dopasowania do oczekiwań kierowcy.

Prosimy o dodanie do CV poniższej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Romor PHU  z siedzibą w Gdańsku, ulica Uphagena 19 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Prezentacja firmy

ROMOR PHU jest certyfikowaną agencją pośredniczącą w zatrudnianiu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
17 000PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców