Opis stanowiska pracy

Firma Farm Trans Polska Sp. z o.o. poszukuje do pracy w Wielkiej Brytanii kierowców spełniających następujące kryteria:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Uprawnienia ADR będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w ruchu lewostronnym
  • Doświadczenie w transporcie żywności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Umowę o pracę.

Pracę w systemie 3 tygodnie pracy w UK na 1 tydzień w domu lub 4 tygodnie pracy w UK na 1 tydzień w domu.

Wynagrodzenie zgodne ze standardami w Wielkiej Brytanii.

Zapewniamy transport lotniczy z Polski do UK.

CV prosimy składać w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Spółka istnieje na rynku od 2005 roku. Posiadamy fachową i wykwal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców