P. U.  Hetman Sp. z o. o.

Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych działająca na terenie Warszawy

i woj. Mazowieckiego od 2000 roku.

Kierowca

Od: P. U. Hetman Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Warszawa, Nadarzyn, Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku kierowca w naszej firmie będzie odpowiedzialna za:

  • kierowanie samochodami ciężarowymi,
  • odpowiedzialna za powierzony sprzęt
  • realizacja zleceń ( TIR + naczepa, kontenery , śmieciarka )

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodu ciężarowego
  • Prawo jazdy kat. C, C+E (aktualne), zaświadczenie na przewóz rzeczy, aktualne badania psychologiczne, karta kierowcy, umiejętność obsługi tachografu, przestrzeganie czasu pracy zg. z normami, dokładność, sumienność, dyspozycyjność.
  • Mile widziane uprawnienia na HDS

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji , pełen pakiet socjalny.