Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA
Praca polega na dostarczaniu i rozładunku materiałów ogrodzeniowych produkowanych w naszej firmie do klienta, a także dostawa zakupionych towarów do siedziby przedsiębiorstwa. Transport odbywał się będzie na terenie całego kraju w przeważającej jednak części na obszarze woj. wielkopolskiego samochodem o masie całkowitej do 3,5 T- samochód dostawczy z skrzynią otwartą.
OFERUJEMY
• stałą pracę,
• atrakcyjne zarobki ( 3 000 zł brutto).
WYMAGANIA
• prawo jazdy kat. B (min. 2 lata),
• dyspozycyjność,
• nienormowane godziny pracy,
• sumienność,
• punktualność,
• odpowiedzialność za powierzone zadanie.
MIEJSCE PRACY
Byszki + wyjazdy
LICZBA MIEJSC PRACY
1

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Kontaktujemy się tylko w przypadku pozytywnego rozpatrzenia CV.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe SIAT-KRYN BYSZKI p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców