Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Tonsmeier Południe sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

KIEROWCA

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesu odbioru odpadów oraz ich dostarczanie do miejsc utylizacji
  • Dostarczanie i odbiór od klientów pojemników, kontenerów i worków na odpady i surowce wtórne
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojemników/kontenerów/sprzętu
  • Załadunek odpadów

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji zawodowych) lub nowe prawo jazdy zawodowe
  • Karta kierowcy
  • Mile widziane uprawnienia HDS

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową korporacją działającą w branży usuwania odpadów.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców